Ltd. «U-Soft»

Можливості Центральної універсальної товарної біржі

ЦУТБ, або Центральна універсальна товарна біржа, представляє собою найбільш зручний серед сучасних онлайн майданчиків, призначених для електронних торгів. Це система електронних торгів для угод різного рівня, але всі вони укладаються на засадах рівноправної конкуренції. Торги проходять відкрито та прозоро. При цьому виконуються всі умови актуального українського законодавства.
Наразі товарна біржа ЦУТБ вважається найбільш зручним інтернет майданчиком для електронних торгів такого плану. Торги на ЦУТБ ефективні, угоди – вигідні. При цьому укладання проходить швидко, зокрема завдяки суцільній автоматизації системи.

Основні переваги електронних аукціонів на ЦУТБ

Центральна універсальна товарна біржа приваблює продавців та покупців різного рівня. Популярністю та відмінною репутацією товарна біржа завдячує цілому ряду вагомих переваг.
• Автоматизація. Електронна система торгів ЦУТБ автоматизована настільки, що можливість виникнення помилки з вини так званого «людського фактору» практично виключено. При цьому порядок, за яким проходять аукціони, чітко встановлений та розумілий.
• Законність. Електронний майданчик корисна тим, що всі угоди, які укладені в результаті проведення аукціону, повністю законні з точки зору законодавства України.
• Команда. Центральна універсальна товарна біржа постійно знаходиться під наглядом цілої команди фахівців, що відповідають за її безперебійну роботу. Великий професійний досвід дозволяє їм в найкоротші строки вирішувати будь-які організаційні питання.
• Доступність. Аукціон активний в режимі онлайн 24/7. Ви можете отримати доступ до торгів з будь-якої точки. Для цього достатньо пройти просту процедуру реєстрації, та підтвердити свою особу.
При цьому електронний торговий майданчик «ЦУТБ» є важливим для систематизації та розвитку українського товарного біржового ринку.

Що тут можна купувати та продавати

Вибір лотів на електронній біржі надзвичайно широкий. Тут здійснюється продаж майна різного типу, реалізується право викупу, продається сильгосп продукція, нерухомість, меблі, різноманітний автотранспорт, техніка та електроніка.
Надійність Центральної універсальної товарної біржі краще за все доводять відгуки користувачів системи. Серед них Державна податкова адміністрація, українське Міністерство юстиції, Фонд державного майна та інші, не менш поважні організації.

Як скористатись біржею

Все, що вам потрібно, це пройти швидку процедуру реєстрації. Ви вказуєте ваше повне власне ім’я, ІПН, якщо ви приватна, та ЄДРПОУ, якщо ви юридична особа. Надання цієї інформації є обов’язковим для всіх учасників, та гарантує їхню відповідальність. Таким чином, ви можете бути впевнені у цілковитій законності усіх угод, в укладанні яких берете участь на Центральній універсальній товарній біржі.
Широкий вибір лотів, блискуча репутація, відкритий доступ, безпека та простота роботи з інтерфесом перетворили ЦУТБ на найбільш популярний майданчик для електронних торгів.

Show more